ADDRESS

Warszawa

PHONE

6546-654-926

Jak mieć piękne pośladki?

Jędrne pośladki to marzenie każdej kobiety. Niestety, ten mięsień jest bardzo trudny do wypracowania, dlatego szereg Pań skrzętnie ukrywa go pod szerokimi ubraniami. Nie musi tak być, wystarczy trochę się przyłożyć aby za kilka miesięcy pochwalić się ponętnymi krągłościami. Musimy zatem poświęcić mnóstwo czasu na ćwiczenia właśnie tej partii ciała. Potrzebna do tego będzie także odpowiednia dieta. Pamiętajmy, że piękne pośladki to przede wszystkim odpowiednie napięcie. Z pomocą kilku ćwiczeń uzyskamy wspaniały efekt.

woman-759688_1280

Ćwiczenia ujędrniające

Siedzący tryb życia przekłada się na nasz wygląd, w tym także naszych pośladków. Brak ćwiczeń sprawia, że stają się płaskie i wiotkie. Nierzadko zaczynamy borykać się również z problemem cellulitu. Możemy jednak to zmienić pod warunkiem, że znajdziemy odpowiednią motywację. Spójrzmy na zdjęcia kobiet, które mogą pochwalić się świetną, jędrną pupą a może wówczas podejmiemy decyzję o zmianie. Ćwiczenia na jędrne pośladki nie są takie trudne. Możemy zacząć chociażby od przysiadów w głębszym rozkroku. 15 minut dziennie może zupełnie odmienić wygląd naszych pośladków. Ważna jest jednakże systematyczność. Ćwiczyć możemy nie tylko w domu. Na jędrność pośladków idealnie wpływa także jazda na rowerze, szybki marsz oraz bieg. Dobrym pomysłem może być ponadto pływanie, szczególnie żabką bądź kraulem, które wpływa na wygląd całego ciała. Pośladki możemy trenować również chodząc po schodach lub napinając je podczas siedzenia.

Dieta to podstawa

Same ćwiczenia mogą okazać się niewystarczające, nawet kiedy się bardzo przyłożymy. Niezbędna będzie bowiem odpowiednia dieta. Koniecznie musimy zrezygnować z fast foodów, tłustego mięsa, a także białego pieczywa. Napoje słodzące warto zastąpić wodą, której powinniśmy wypijać dziennie mniej więcej 2 litry. Pomoże to nam pozbyć się z organizmu wszelakich toksyn. Przydatne będą także peelingi oraz masaże, które poprawiają kondycję naszej skóry oraz jej napięcie. Najlepsze będą szczególnie kosmetyki, które w swoim składzie zawierają kofeinę, gdyż stymulują krążenie krwi. Połączenie ćwiczeń i diety zagwarantuje nam idealny wygląd naszej pupy już po kilku miesiącach. Jeżeli zaczniemy już teraz, to latem będziemy mogły pochwalić się nową figurą.